• Izdelkov Za Tiskanje

Akril Magnetno in Suho Brisanje Odbor Koledar za Hladilnik, 16X12 Cm Jasno, Suho Brisanje Koledar Vključuje 6 Oznake

[Magnetno in suho obrišete koledar] Akril hladilnik, magnetno koledar je izdelek, zasnovan posebej za vas, da vaš načrt vsakdanjem življenju.Modna pregleden akril magnetni koledar plošča vam omogoča, da napišete več vsebine.16 palčni x 12 inch inch plošča prihrani prostor za vas in organizira svoje vsakodnevno življenje in vaše družine skozi modi načrtovanje odbora.

[Ultra jasno oznako in enostaven za erase] Ta suho brisanje odbor koledar vključuje šest znamk, ki so modra, vijolična in bela.Oznake so zapisane zelo gladko, jasno in enostavno čiščenje.Hitro sušenje črnila lahko prepreči bledenje in razmaže.In ta znak se enostavno izbrisati, ne da bi zapustili sledov ali duhovi.Vi šele potreba, da zbrišete s tablo radirka ali mokro krpo, da ga uporabljate znova.

[Oblikovanje močnih magnetov] magnetno in suho brisanje ploščo in koledar za hladilnike uporabo štirih močnih magnetov, ki se lahko fiksno priključen v hladilnik ali različnih kovinskih površin, z zelo močan oprijem, brez namestitve.Samo jo postavite na ravno hladilnik ali kovinsko površino.Ne zavzamejo prostora in ga lahko enostavno vzamete ven, kar je zelo priročno in praktično.

[Pregleden akril dodatno gradivo] hladilniku akril koledar je izdelan iz prozornega akrilnega visoko kakovostnega materiala, vzdržljiv in enostaven za čiščenje.Pregledna akril koledar plošči ne bo pokrov videz hladilniku.To je preprosta in modi.Na plošči debeline je 0.12 centimetrov, tako da to ni enostavno, da praske in poškoduje.

[Kot nalašč za načrtovanje vašega vsakdana] magnetni hladilnik koledar ohranja vaš dnevni načrt čeden in urejen, in naredi vaše življenje urejeno, brez nereda in zlahka pozabiti.Lahko posnamete svoj tedenski načrt, mesečni načrt, nakupovalni seznam in pomembnih informacij s pomočjo hladilnik koledar suhega obrišite odbor za odlično organizacijo vaše čudovito življenje!

Barva: prozoren

Material: akril

Vsebina Paketa:

1 x Erase Odbor

6 x pero

1 x svinčnik

1 x obrišite

Samo zgoraj paket vsebine, drugi izdelki niso vključeni.

Opomba: Lučka za razmislek in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.