• Pohištvo

In varen Kotiček Zaščita Za Vse Vrste Pohištva In L-oblikovan model Lahko Uporablja Za Les Varno Prileganje Varnost

• Številka Modela: HA091305
  • Oblika: Kvadratni
  • Vrsta: Robni
  • Debelina: 10 mm
  • Material: PVC

Opis:

Kotiček: Zaščititi vaše malčke pred poškodbami z našo L-obliki preglednih vogalnike!Ustreza varno na pohištvo, zagotavljanje varnosti, brez žrtvovanja sloga.

Baby: da vaš dojenček varno in zvok z našo 12-pregledni kos vogalnike!Izdelani za les, kovina ali steklo, pohištvo, zagotavljajo varno zaščito, medtem ko mešanje neopazno v vaše dekor.

Pohištvo: Zaščita vašega pohištva in vaše malčke z našo pregleden vogalnike!Enostaven za namestitev, naše črke L ustreza varno, na vogalih leseno, kovinsko ali stekleno pohištvo.

Prednost: Naši pregleden vogalnike zagotavljajo največjo rob varstvo za vaše malčke, brez žrtvovanja sloga!Z varno prileganje in L-obliki , so mešanica neopazno v vse pohištvo kotu.

Varstvo: bo vaš dom varen in zvoka z našo 12-pregledni kos vogalnike! 96% staršev v naša raziskava je pokazala, da so zelo primerna za namizni vogalih zaradi svoje , varno prileganje in L-obliki .

Specifikacija:

Material: ABS.

Opomba:

Je morda malo barve izkrivljanje zaradi različnih računalnik resolucije.

Je morda rahlo napake zaradi različnih strani meritev.

1 Kos Baby Kotu Varovala