• Otroška Oblačila

Priljubljena Punca Naselitve Proti bledenju Očesa Skladiščenje Kože-touch Celostnega Načrtovanja Otrok, Pantyhose Outwear

• Material: BOMBAŽ
  • Sezona: Poletje
  • Blagovna Znamka: SANWOOD
  • Ime Oddelka: Otroci
  • Slog: Hlačne nogavice
  • Fit: Ustreza res je, da je velikost, sprejme svojo normalno velikost
  • Spol: Dekleta
  • Postavka Vrsta: dokolenke
  • Starostni Razpon: 4-6y

Specifikacije:

Poleg tega, material je mehak in udoben in ne poškoduje kože.Ob istem času, elastičnost, je močna in se ne vežejo na noge.Enostaven in moden videz modela, tako da vaš otrok več pozornosti.

To je enostavno, da se seznanite z vašo obleko, ker je zasnovan z barva.Tisto, kar je dihanje in udobno nositi je votlo design.

To je izdelana iz česanega bombaža materiala.

Obstaja več velikosti izdelka lahko izbirate: S, M, L, XL.

Primerna je za vsakodnevno nošenje, izlet, potovanje, fotografiranje in drugih priložnostih.

Ime Izdelka: Pantyhose

Material: Bombaž

Lastnosti: Kožo-touch, Dihanje, Barva

Velikost Podrobnosti:

Velikost: S, Primerna Velikost: 70-80 cm, je Predlagal, Starost: 0-1 Let (Pribl.)

Velikost: M, Primerna Velikost: 80-90cm, je Predlagal, Starost: 1-2 Let (Pribl.)

Velikost: L, Primerna Velikost: 90-105 cm, je Predlagal, Starost: 2-4 Let (Pribl.)

Velikost: XL, Primerna Velikost: 105-120cm, je Predlagal, Starost: 4-6 Let (Pribl.)

Opombe:

Prosimo, obrnite se na našo velikost grafikona in izberite pravo velikost.Zaradi svetlobo in zaslon za nastavitev razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.

1 x Pantyhose