• Klobuki & Kape

En Kos Odprite Modrc Crotchless Bodystocking Za Seks Čipke Pregleden Perilo, Obleka,

• Številka Modela: 81579
  • Postavka Vrsta: Telo Obleko
  • Material: najlon
  • Vzorec Tipa: Kariran
  • CN: Guandong
  • Spol: Ženske

Opis:

Material, ki je Sposoben ponuditi super podporo in kritje.Je Mehka, a stretchy material bo prost vaše skrbi praskanje kože.

Vaš bo vse njegovo pozornost na to, pritegne modrc in hlačne set.

Cvetlični vzorec, ki se bo okrepila in tudi sešteva feminity za vse stranke, ki ga nosite.

Visoko pasu, globokim V izrezom in criss cross trak design bo poudarite svoje zapeljivo krivulje.

Priložnost Primerno za počitnice stranke, poročni noči, honeymoons, boudoir streljanje, spodnje perilo stranke, Valentinovo, obletnice, spalnica.

Lahko se ujemajo tudi vrh tudi z kavbojke, jakno ali katere koli druge obleke kot stilsko vsak dan grem ven, poglej.