• Doma Dekor

Vintage Kovinski Tin Prijavite Ploščica,Vino in Mačke Tin Znak,Človek jama Pub Club Caffe Dom Dekor Plošče,Rojstni dan, Obletnico Naselje G

• Material: Kovine

Majhno izbiro lahko močno spremeni okolje.Izberite naše dekorativne kovinske tin se prijavite, boste imeli eleganten, ki živijo ali delajo vzdušje.

To je zelo veliko darilo za svojo ženo,sorodnikov, prijateljev ali sebe.

1.Ustvarjalne vzorec in knjig, tiskanih v modelu, se prijavite.Edinstvena elegantna dekorativne stenske znaki za bar, kavarna, jedilnica, biljard hiša, hotel klub,itd.

2.Kositra prijavite letnik dekorativno slikarstvo je izdelan z zavitimi nemoteno robove za varnost in stabilnost.

3.Umetnost steni znak prihaja s 4 pre-izvrtane luknje za priročno.

Paket vključuje:1pc 12*16inches Tin Prijavite.