• Nalepke

Kapud 8 Inch Android Avto Radio Multimedijski Predvajalnik, Stereo Za BMW Serije 3 E90/E91/E92/E93 2004-2012 DSP 6+128 CarPlay AUTO CSD 4G

• Vrsta Materiala: ABS
  • Digital Media Format: Mp3, MP4, WMA, JPEG
  • Velikost Zaslona: 8"
  • Ločljivost: 1024*600
  • Vmesnik: PLUG AND PLAY
  • ROM: 128G
  • Napetost: 12V
  • Out Power: 4*45W
  • Element Teža: 1.5kg
  • RAM: 4G
  • Vgrajen DVD Predvajalnik: no
  • Vgrajen Zaslon: Da,
  • Vgrajen CD predvajalnik: no
  • Operacijski Sistem: Android 10.0 OS
  • TF/Micro SD Slot,: 0
  • Blagovna Znamka: Kapud
  • OSD Jezik: Kitajščina (Poenostavljena), Kitajščina (Tradicionalna), Albanski, Arabski, Azerščina, Irski, Estonska, Beloruski, Bolgarski, Islandski, Poljski, PERZIJSKI, Boolean besedilo (nizozemska Južna Afrika), Danski, Nemški, Ruski, Francoski, Filipino, Finski, Gruzijska, Haitija Etnologijo In, Korejski, Nizozemski, Galicija, Katalonski, Češki, Hrvaški, latinsko, Latvijski, Litovski, Romunski, Malteški, Malajski, Makedonski, Norveški, Portugalski, Japonski, Švedski, Srbski, Slovaška, Slovenski, Svahili, Tajski, Turški, Valižanski, Ukrajinski, Hebrejski, Grški, Španija je Baskovski, Španski, Madžarski, Armenski, ITALIJANSKI, Jidiš, Hindi, Urdu Indija, indonezija, Angleščina, Vietnamski
  • Max Zunanji Pomnilnik: 256G
  • Je zaslon na dotik: Da,
  • Posebne Funkcije: Vgrajeni GPS, Mobilni Telefon, MP3 Predvajalniki, DSP, Carplay, Android Auto, Obračalni Vhod, Razcep Zaslon
  • Za Vozila Znamke/Modela: BMW

Zunanji mikrofon za boljšo kakovost klica.

Opomnik

1, modeli, kot je prikazano na sliki 1 ne more biti opremljeni.

2, modeli z optičnimi vlakni, vmesnik ni mogoče namestiti

3, postopek Namestitve pretoka

Velikost - Konfiguracija - Značilnosti

Lahko opremljeni z modeli.

Posebni modeli so lahko opremljeni tako, da se obrnete storitev za stranke

Funkcije Bluetooth, Navigacija funkcije Aplikacije funkcije, CarPlay/AUTO funkcija

Radijske funkcije, volan gumb funkcija, EQ nastavitev

USB funkcijo, UI temo, razcep zaslon funkcija, hladilni ventilator, AHD vzvratno

Povezava korake, kabel opredelitev.

Ključna točka: 2 majhna bela žice v vzvratno kabel se uporablja za pridobivanje WiFi in Bluetooth sprejem signalov.Prosimo, plug v vzvratno kabel na eni točki, ne glede na to, ali vzvratno kamero, ki je nameščena ali ne.

(Glejte storitve za stranke, če je ne razumete)

Plačilo:

# Kapud sprejema Alipay,Zahodne Unije,TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive po DEPOZITNI.

# Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

# Če ne morete, da bi plačilo takoj po dražbi zapre, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova.

Dostava.

1. Blago, odpremljeno v Evropski Uniji samo (razen za nekatere otok območjih) in se odpošiljajo iz francoskega skladišče.

2. Naročila se obdelujejo takoj po plačilu je bil potrjen.

3. Mi bomo samo ladjo za potrjeno naročilo naslov.Naslov vaše naročilo mora biti enaka, kot je vaš naslov za dostavo.

4. Dostava časi so, ki jih prevoznik in ne vključujejo vikendi in prazniki.Dostava časi se lahko razlikujejo, še posebej na počitnice.

5. Če ne prejmete vaš predmet v omejenem času obljubil, prosimo, sporočite.Bomo spremljanje in obrnite, da boste čim prej.

6. Zaradi razpoložljivost blaga in časovne razlike, bomo izberite najbližjega skladišča za dostavo.

Garancija.

1. 12 mesecev omejene garancije za pokvarjene izdelke (razen za poškodbe ali zlorabo po prejemu) 12 mesecev garancije na okvarjenih elementov.

2. pribor prejeli 3-mesečno garancijo (razen škode zaradi dela ali namestitev napake)

3. Neustrezne elemente je treba poročati in se vrnil v garancijskem obdobju.Prosimo, povejte nam, kaj je napaka in da nam številko za sledenje.

4. Mi ne popravi ali zamenja postavke, za katere je garancija potekla!

Z dajanje nalog na Sd-metek.si, se strinjate, da se vsi zgoraj politike!

Vrne in Nadomestila.

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in v 30 dneh vrnete izdelek, ko ste ga prejeli.Če je predmet, ki je v vaši lasti, za več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo kupnino ali exchange.

2. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev in izvirno PAD je treba zagotoviti za nas.

3. Povrnili vam bomo vam v celoti po prejemu element v izvirno stanje in embalaže in vključno z vsemi deli in pribor.

4. To je kupca, obveznost za pregled paket previdno, preden se prijavite za to.Ko parcela je bil podpisan za, to pomeni, da je izdelek, ki je v dobrem stanju.

Opombe:

Vaše zadovoljstvo bo vedno motivacijo napredek za nas!

Če imate kakršne koli težave z predmete, se prosimo obrnite na nas pred začetkom spora, ponujamo najboljšo rešitev za vas!

Strokovno vgradnjo je potrebno, auto vzdrževanje trgovina je najboljša izbira za vas!Zmanjšanje napak in škode, kot je je toliko, kot je mogoče!

Negativni povratne informacije, če je za nas pomembno, cenimo vsako priložnost, da vam služi, Kapud ceniti vsak povratne informacije za nas!

+ Oznake

Avto Radio Predvajalnik