8Packs/Nastavite jo Je Objavil Pregleden Lepljive Opombe Samolepilne BookMarkers Pripis Branje Knjige Jasno Zavihku Kawaii Srčkan Tiskovine

• Po meri: Da,
  • Slog: Memo Blazine
  • Samolepilne Ali Ne: Da,
  • Funkcija: Dekoracijo
  • Magnetizem: No
  • Blagovna Znamka: KindFuny

Ime: lepljive opomba

Barva in Material: barvne PET prosojen

Kako Uporabljati: olupimo in stick

Stanja Velikost: 1.1*4.5 cm (Lepljenje Prostora:1.1*2,5 cm)

Enotni Paket Specifikacija: 200 listov(10 barv*20 listov)/paket

Število paketov:8packs

Značilnosti in Uporabe: Več barv na en odbor, jasnejše označevanje in klasifikacijo; mogoče prilepiti večkrat, enostavno trganje brez ranjavanje papirja; primerno za podatke organizacijo pomembnih zadevah ce, dokument razvrstitev, itd.

Opomba: Ko pišete z vodo, ki temelji pero, prosim, ne dotikajte se ga, preden se je črnilo suho

Poleg tega: podpiramo dostave in offline trgovina nakupe.Če imate druge sloge, količine, logistike in po-prodajnih potreb, prosimo, obrnite trgovina, storitve za stranke, da jih reši, za vas.