• Nakit In Oprema

• Kovine Tipa: srebrna
  • Certifikat: no

OOTDTY

Lahko prilagodite namestitev po vaši obliki telesa,veliko edinstveno in modni dodatki, narejeni iz blaga, trajne, mehko in prožno.

Brezplačne velikost, ki se uporablja za vse oblike telesa, kriza v spredaj z kovinski O-obroči, lahko priročno nastavite pas s trakovi za ustrezno velikost.

Super in modni dodatki, kot nalašč za večer, stranka, nočni klub, spodnje perilo noč, cosplay, stopnji uspešnosti, bar ali maškarada kostume, fashion show in tako naprej.

Kot nalašč za : Ples, cosplay, glasbeni festival oblačila, rave obleke, koncert oblačila, stranka obleko, clubwear in druge dogodke.

Enostaven za rabo, lahko se ujemajo z vašo najljubšo modrc, cisterno vrh, low cut T-shirt, videli skozi oblačila, itd, ali raba to samo, da se ustvari romantično, seksi in skrivnostno vzdušje.

Specifikacije:

Material: Elastični Pas

Velikost:Kot na Sliki Kažejo,

1 Kos Bodu Verige

Opomba:

Prosimo, dovolite 1-2 cm napak zaradi ročnega merjenja,se prepričajte, da vas ne moti, preden bi.

Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.