• Kuhinja,Jedilnica & Bar

Jasno Ice Maker, Jasno Ledu Kvadratnih Pladenj Bi 8 Velikih Kvadratnih Ledu Kvadrat, Kristalno Jasno Ledu Kvadratnih Maker za Koktajle

• Blagovna Znamka: FGHGF
  • Ice Cream Orodja Tip: Ice Cream Oblikovalci

Ta led Square pladenj prihaja z edinstveno obliko, ki omogoča drobne ledu lažje za javnost kot mehke silikonske ice Kvadratnih pladnji.Preprosto Twist & Twist ledu Kvadratnih pladnji.Dal ledu pladenj up-strani - dol, nato pa boste dobili popolnoma ledene kroglice!

Ta Kvadrat je vaše pijače kul več.Odlično za pijače, sadni Sok, Kava, čaj, pivo, koktajli, whisky, bourbon, itd.Uživajte svoje ledene pijače v kavč z najljubši film, ki je najboljši sproščujoče časa v življenju.

Naš led Square pladnji so narejeni iz premium kakovosti hrane silikona in so BPA free.Lahko uporabite naš ledu pladnji z zaupanjem.Zamrzovalnik, mikrovalovna pečica, pečica in pomivalni stroj varen.

Silicij ledu Kvadratnih plesni vam zagotavljajo bolj prijetno ice-izdelava izkušnje.Izdelava led Square ali izpolnitvijo forme s pijačo, ledeno kavo, sadje, popsicles, puddings, žele in čokolade, da prilagodite vaš najljubši okus.

Polnjenje ledu Kvadratnih pladenj z vodo prva, prosimo, poskrbite, da voda v vsaki kletki je poln in zaprite pokrov.Zamrznitev 30-36 ur, nato pa boste dobili 8 jasno Kvadrat.Led prihaja iz kristalno jasno, kot boste dobili na palice.Obleko gor vaš noč koktajl z jasno ledu !

velikost:27.5 x 15.3 x 13 cm

Material: silikagel

barva: črna

Vsebina Paketa:

1 x Clear Ice Maker

Samo zgoraj paket vsebine, drugi izdelki niso vključeni.

Opomba: Lučka za razmislek in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.