Inteligentni GPS Pet Tracker Ogrlica Nepremočljiva Napravo za Sledenje GPS Lokator Za Mačke In Pse na Prostem

Majhen in lahek, enostaven dal na ali izven; najlon Trajnega materiala, ki je dustproof in mehko.

Pet položaja ovratnik, inteligentni realnem času za določanje položaja, eno-kliknite za pet iskanje.

Štiriposteljnih določanja položaja se lahko preklopi prosto, GPS+BD+ £+a-gps.LBS+a-gps za določanje položaja Pametne elektronske ograjo način.

Nastavite lahko varno območje območje na zemljevidu, skozi mobilno APLIKACIJO.Ko je žival zapusti območje, se vaš mobilni telefon boste prejeli opomnik.

Nastavljiv pet ovratnik s sponko, obleka za najbolj domače vratu obod.Odlično majhen GPS tracker za pse, mačke in druge živali.

Velikosti: 40-64cm/15.74-25.19 palčni(Nastavljiva)

Sporočilo frekvenčni pas: 850/900/1800/1900MHz

GPS čip: OLIMPIJA visoko občutljivost čip

Določanje položaja občutljivost: -165dBm

Natančnost določanja položaja: manj kot 10 metrov

Polnjenje napetost: 5V DC

Delovna temperatura: -20℃-65℃

Baterija: 600mAh

barva: modra/oranžna

Material: ABS+najlon

Vsebina Paketa:

1 x GPS pes ovratnik

1 x USB kabel

Samo zgoraj paket vsebine, drugi izdelki niso vključeni.

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.